Kurumsal

Hakkımızda

Yılların getirdiği tecrübe ile size en iyi transfer deneyimini yaşatmak için buradayız!

GÜZEL ANAMUR TOUR, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitlenin, online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile buluşmasını sağlayan süreç yeniliğidir. Kullanacağınız transfer hizmetinin; hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlanmasını, yeni taleplerinizle geliştirilmesini sağlıyoruz. Bunu yaparken Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu seyahat acenta işletme belgesi bulunan Türsab’a üye seyahat acenteleri ile hizmetlerimizi vermekteyiz.

Transfer hizmeti satın alımlarında yaşanan sıkıntıların neler olduğunu biliyoruz. Güzel  Anamur  Tour, transferlerin en ince ayrıntılarına kadar özenilerek ve farklı taleplerinize göre konumlanarak geliştirilmiştir.Hizmet esnasında ve devamında, takip ve sürekli hızlı çözümlerle transfer taleplerinizi artık bir tık ile uygulamanız çok kolay.

Güzel Anamur Tour  17 yıllık tecrübesiyle neyi hak ettiğinizi biliyor, bu yenilikleri deneyimlemeniz için hazırız.

 GÜZEL ANAMUR TOUR

Profesyonel…Kaliteli…Tecrübe…Güven

Güzel Anamur Tour olarak,güleryüzlü personelimizle havaalanı transferi, şehir içi ve şehir dışı kültür turları Anadolu turu, 7 gün 24 saat şoförlü lüks araç kiralama hizmeti veriyoruz.100/100 müşteri memnuyeti ilkesi ile hareket eden personelimizle güvenli, konforlu , kusursuz ve tam zamanında hizmet veriyoruz.

GÜZEL ANAMUR TOUR, kaliteli transfer hizmeti almak isteyen kitlenin, online mecrada olmak isteyen sorunsuz tedarikçi ile buluşmasını sağlayan süreç yeniliğidir. Kullanacağınız transfer hizmetinin; hızlı ve kaliteli bir şekilde...

Devamını Gör..

Hizmet Alanlarımız
Copyright © 2017 | İLETİŞİM | HAKKIMIZDA | SSS | HİZMETLERİMİZ